Golf Tatry - Aktuality

Golf Tatry - Aktuality
Golf Tatry - Aktuality

Tatry a golf - Stavebné pozemky na predaj

27.04.2016
Túžite po mieste, kde nájdete ticho a oddych? Hľadáte miesto odkiaľ vidíte Vysoké Tatry „ako na dlani“? Milujete golf? Túžite bývať v golfovom raji pod Tatranskými štítmi?

Fínsky zrubový dom KONTIO alebo murovaný dom na kľúč s pozemkom pri golfe vám ponúkame už od 190 000 €!

 

Stavebné pozemky Čierny bocian nad obcou Veľká Lomnica sú situované na východnej strane prestížneho golfového rezortu Black Stork, A PGA Golf Course, s hotelom International v strede ihriska s komplexným zázemím služieb. Spolu 51 stavebných pozemkov s výmerou od 566 m2 do 5 774 m2 vo veľmi pokojnej, priestrannej štvrti, ktorá ešte len vzniká, sú určené na bežné alebo rekreačné bývanie.

 

Stavebné pozemky, exkluzívne a výnimočné vďaka svojej polohe a nádherným výhľadom na Vysoké Tatry, spĺňajú všetky tieto požiadavky a majú aj iné výhody: výhľad na štíty Vysokých Tatier, miesto pre relax, príroda, raj pre golfistov a blízkosť kompletných služieb.

 

_MG_8744_wv.jpg

Pri kúpe pozemku pri golfovom ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici získate ako bonus celoživotné členstvo v Lomnickom golfovom klube. Členstvo prináša množstvo ďalších výhod a zliav, napríklad hra na golfovom ihrisku Black Stork bez poplatkov neobmedzene, bezplatná hra na ihrisku Royal Golf Club Mariánske Lázne, zľavy na služby v hoteli International a pod.

 

 

Bývanie priamo na golfovom ihrisku vo Vysokých Tatrách


_MG_8751_wv.jpgLen čo vyjdete zo svojho domu v lokalite Čierny bocian, ste v najväčšom golfovom rezorte na Slovensku. Bývanie na východnej strane golfového ihriska Black Stork vo Veľkej Lomnici s rozlohou 120 hektárov ponúka neopakovateľné výhľady na Vysoké Tatry aj na 27-jamkové golfové ihrisko.

 

_MG_8761_wv.jpgZačína aj príprava výstavby ďalšieho 9-jamkového ihriska chip&putt. Na južnej strane golfového ihriska je geotermálny vrt s teplotou 61,8°C, ktorý bude v blízkej budúcnosti využitý v termálnych kúpeľoch.

 

_MG_8796_wv.jpgNeopakovateľné výhľady na štíty Vysokých aj Nízkych Tatier a rozmanité možnosti trávenie voľného času sú balzamom dynamickému životu. Zabudnete na starosti bežných dní, zregenerujete svoje telo aj ducha a prežijete nezabudnuteľné chvíle s rodinou a priateľmi. Obklopení golfovým ihriskom a lesmi patriacimi do ochrannej zóny TANAPu.

 

_MG_8747_wv.jpgMajitelia jednotlivých pozemkov si môžu realizovať architektonické riešenie domov podľa vlastných požiadaviek v súlade s územným plánom. Pozemky sú kompletne vybavené inžinierskymi sieťami t.j. voda, elektrina, plyn a kanalizácia.

 

 

_MG_8755_wv.jpgNa vybranom pozemku vám ponúkame individuálnu výstavbu podľa dodanej projektovej dokumentácie alebo aj stavbu na kľúč dodávateľským spôsobom podľa dodanej projektovej dokumentácie - a  to s pozemkom od 190 000 € (fínsky zrub KONTIO alebo murovaný dom).

 

 

Spoločnosť GOLF INTERNATIONAL s.r.o. zabezpečí pre svojich klientov servis upratovania, záhradníckych služieb, údržby cesty počas zimných mesiacov aj ochranu kamerovým systémom podľa požiadaviek klienta.

 

 

Fotogaléria stavebných pozemkov Čierny Bocian

Bývanie v lone prírody a golfu, časopis Pekné bývanie, august 2015.pdf

Investicie do stavebnych pozemkov v Tatrach, časopis Bankovnictvi, maj 2015.pdf

Fínske zrubové domy KONTIO

 

 

Banner_IBV_Kontio a Inline_feb 15_wvo.jpg

 

mapa-pozemkov-cierny-bocian-home-dv.jpg

Mapa pozemkov Čierny bocian home.pdf 

 

 

KONTAKTY

GOLF INTERNATIONAL, s.r.o.
Tatranská 754, 059 52 Veľká Lomnica
mobil: 0903 624 421, 0903 987 320
e-mail: golf@golfinter.sk
GPS: 49°08´13´´N, 20°20´23´´E 

 

IN LINE, s.r.o.
Ing. arch. Lýdia Janíková
mobil: 0903 624 421
e-mail: lydia.janikova@golfinter.sk
www.inlinesro.sk

kontio_banner_wm.jpg

 

in_line_web.jpg kontio_web.jpg logo plex_web.jpg
lomnica_invitation_partneri_web.jpg

 

 

black_stork_golf.JPGHráčom je k dispozícii 27 jamkové ihrisko (3 kombinácie ihrísk), driving range, kryté odpalisko, chipping area, putting green, goLfová akademia a golfový simulátor. Samozrejmosťou je požičovňa golfovej výstroje, golfová škola poskytujúca individuálne tréningové hodiny. Vstup na kryté odpaLisko a tréningové plochy je zadarmo. Každé z troch 9-jamkovych ihrísk na úpätí Vysokých Tatier má svoje špecifiká pre Vaše potešenie z hry. Ihrisko ponúka rozprávkové výhľady na štíty Tatranských veľhôr. Z niektorých jamiek ihriska C vidíte len Belianske Tatry, iné otvárajú panorámu centrálnych Tatier, ale aj Nízkych Tatier, Kráľovu hoľu, či Slovenský raj. Aj keď sú hráči obklopení horami, ihrisko je pomerne rovinaté a okrem neuveriteľných výhľadov má veľa vodných prvkov a jazier. Prvá deviatka prechádza ponad Skalnatý potok (zo Skalnatého plesa), druhá je v miernom svahu za potokom a tretia sa tiahne popri jeho prúde. Zárukou kvality ihriska je dohľad známeho rakúskeho dizajnéra Hansa Erhardta. Driving range má 350 metrov, 20 krytých odpalísk a je hrací z oboch strán.

 

Len pár kilometrov od rezortu Black Stork začína Tatranský národný park TANAP, v ktorom možno oddychovať počas celého roka. Dvanásť vysokohorských chát je otvorených nepretržite: čakajú Vás vysokohorské túry aj nenáročné vychádzky, na ktorých si skrátite cestu lanovkami. Či už z neďalekej Tatranskej Lomnice na Skalnaté pleso alebo až na Lomnický štít, zo Starého Smokovca na Hrebienok, alebo zo Štrbského Plesa na Solisko. Na bicykli sa dá prejsť viac ako 160 km po cykloturistických trasách v okolí. Neďaleko sú termálne kúpaliská Aquacity Poprad a Vrbov. Navštíviť môžete Beliansku jaskyňu. V zime sú priamo na golfovom ihrisku bežecké trate, v Lomnickom sedle je najvyššie položená zjazdovka. Nezabudnuteľná je sánkovačka z Hrebienka a zábava na snowfuntools. V tesnej blízkosti sú historické mestá Kežmarok, Poprad, Levoča, Spišska kapitula, Spišský a Staroľuboviansky hrad.

 

faldo2012_1_wm.jpgHotel International v strede ihriska poskytuje kvalitné a komplexné služby nielen golfistom počas celého roka. Elegantný, štýlový a vďaka svojej polohe priamo na golfovom ihrisku aj jedinečný hotel. Samotná stavba je navrhnutá tak, aby čo najviac vynikli danosti prostredia, v ktorom sa nachádza. Výhľad na tatranské končiare je prakticky odvšadiaľ: z priestranného lobby baru s krbom, galérie s mini knižnicou, reštaurácie, letnej terasy, z izieb, konferenčných miestností a aj priamo z bazéna a wellness centra. Hotel má pre svojich návštevníkov pripravených 28 štýlovo zariadených dvojposteľových izieb a 1 apartmán.

 

modra_izba_wm.jpgIzby sú vybavené TV prijímačom s rádiom a satelitným príjmom, telefónom, pripojením na internet, balkónom a minibarom. V ybrať si možno izbu s výhľadom na golfové ihrisko alebo na Lomnický štít a časť hrebeňa Vysokých Tatier. Všetky izby sú nefajčiarske. Jedna z izieb je špeciálne upravená pre potreby imobilných návštevníkov. Hotel je vzdialený len 14 km od letiska v Poprade, 40 km od hraníc s Poľskou republikou a 7 km od lyžiarskych svahov a turistických chodníkov v Tatranskej Lomnici. Spolu s golfovým ihriskom a ostatnými službami vytvára ideálne športovo-relaxačné zázemie v podhorí Vysokých Tatier.

 

VIP.jpgProfesionálne služby a atraktívne priestory vytvárajú ideálne podmienky na usporiadanie rôznych spoločenských podujatí, konferencií, seminárov a školení. Kapacita konferenčnej miestnosti pri kinosedení je 60 osôb, Indoor baru 35 osôb a VIP salónika ideálneho na rokovania 10 osôb. Prenájom konferenčných priestorov zahŕňa projektor, premietacie plátno, flipchart, konferenčnú mapu pre každého účastníka. Pre hostí hotel poskytuje raňajky formou bufetových stolov, bezplatné pripojenie na internet, bezplatné parkovisko, neobmedzený vstup do wellness centra, kde sa nachádza vonkajší bazén, vnútorný bazén s protiprúdom a vírivou vaňou, parná, suchá a infra sauna a posilňovňa. Obed, večeru, či občerstvenie počas celého dňa si možno vybrať z bohatého jedálneho lístka buď formou menu alebo a lá carte.