Golf Tatry - Galéria

Golf Tatry - Galéria
Golf Tatry - Galéria

Deň LGK 18. apríla 2015

Tradičným otvorením sezóny v golfovom rezorte Black Stork vo Veľkej Lomnici je Deň LGK. V sobotu 18. mája 2015 sa pod Tatrami stretlo 40 hráčov, najmä členov LGK a aj keď si to pár z nich kvôli nepríjemnému vetru a občasnému sneženiu rozmysleli, tí, ktorí sa rozhodli zmerať si sily, neoľutovali. Síce si nik z hráčov nezlepšil HCP najmä kvôli silnému vetru, ale ani nik si ho nemohol pohoršiť. Atmosféra bola skvelá, od Skalnatého potoka cez ihrisko do lesa prebiehavali vyplašené srnky a líšky a najmä po turnaji si členovia priateľsky posedeli na raute v hotelovej reštaurácii. Veď ako povedala členka „Golfista, ktorý si po odohratí ihriska nedopraje chutné jedlo s milou obsluhou v hoteli International, robí veľkú chybu!“.

Pre 10-ročného Jakuba Krafčíka, ktorý sa stal členom LGK skôr ako dostal rodný list, to bol prvý turnaj v živote a tak ho počas rautu po turnaji odmenil fľašou detského šumivého vína prezident LGK Jiří Hruška.

V jednotlivých kategóriách sa stali Matteo Guerzoni (stbf netto A), Pavol Ovšonka (stbf netto B) a Štefan Petrovič (stbf netto C).