Golf Tatry - Galéria

Golf Tatry - Galéria
Golf Tatry - Galéria

Deň regionálnych špecialít 13.12.2014

V golfovom rezorte Black Stork, A PGA Golf Course, máme už tretí rok krásnu tradíciu - poďakovať sa za prejavenú dôveru a priazeň v uplynulom roku večerou špecialít z podtatranského regiónu, ktorá sa uskutočnila v sobotu 13.decembra 2014 o 18:00 v reštaurácii hotela International.

Takmer 100 hostí prišlo s nami stráviť príjemné chvíle v predvianočnej atmosfére a ochutnať lahôdky z rôznych druhov mäsa, rýb a zemiakov, ktoré pre nich pripravil šéfkuchár Martin Valachy so svojim tímom. Nechýbali ani skvelé vína, miešané drinky a hudobné vystúpenie speváčky Timey s klaviristom.

 

Popoludní sa v priestoroch hotelovej recepcie konali „mini vianočné trhy“, kde si v prípade záujmu mohli hostia zakúpiť aj darčeky pre svojich najbližších (bižutériu z Jablonca nad Nisou so Swarovski, porcelán s Dubí, ručne maľované hodvábne šatky, ....), ale aj výhodné darčekové poukazy na kurz zelenej karty, pernamentky na hru golfu alebo na vstup do wellness, prípadne pobyt v hoteli International, či sklenené obrazy Gordany Turuk, ktoré sú vystavené v priestoroch hotela.