Golf Tatry - Galéria

Golf Tatry - Galéria
Golf Tatry - Galéria

Lomnica Invitation Cup 16.8.2014

Prvýkrát sa stretli súčasní a budúci „susedia“, bývajúci v drevených aj murovaných domoch v blízkosti golfového ihriska Black Stork na turnaji LOMNICA INVITATION v sobotu 16.augusta 2014. Turnaj texas scramble štvoríc bol pohodový, golfisti na jamkách č. 12-15/Braid museli na chvíľu vybrať aj dáždniky, ostatní sa tešili príjemnému počasiu a dramatickým výhľadom na rútiace sa mraky ponad Tatry. Negolfisti trénovali pod dohľadom profesionálnych trénerov, vyskúšali si nordic walking v okolí ihriska a oddychovali vo wellness centre. Po turnaji si hostia pochutnali na grilovaných rybách a niekoľkí  z nich mali chuť aj na rybolov. Keďže v jazierku na jamke č.2/Taylor sa ryby udiciam vyhýbali, dočasní rybári sa premiestnili ku jazierku na jamku č. 22/Vardon a tam sa už neopatrné ryby na udice priplietli. Galavečer otvoril prezident LGK Jiří Hruška tradičnou hruškovicou, po nej už hostia ochutnali množstvo kulinárskych špecialít aj pečeného diviačika. Príjemné chvíle po raute doplnil koncert Roba Opatovského so svojim bandom, na ktorom predstavil pesničky z pripravovaného albumu Overime.

 

Počas celého dňa boli  vystavené bytové doplnky v súlade s najnovším trendami: obrazy, stolíky od Gordana Glass, nafukovacie gaučové súpravy koženého vzhľadu od House Garden, nábytok z La Galerie, netradičné lampy od Bellatrix, osvetlený bol nielen hotel International, ale aj jamka č. 18/Braid.

 
Veríme, že milé stretnutia „susedov“ budú iste aj skôr ako na 2.ročníku turnaja Lomnica Invitation v roku 2015.

 

Fínsky zrubový dom (alebo murovaný dom) na kľúč s pozemkom pri golfe si možno zakúpiť už od 190 000 €. Viac informácií nájdete tu.