Golf Tatry - Galéria

Golf Tatry - Galéria
Golf Tatry - Galéria

Stavebné pozemky Čierny Bocian

Túžite po mieste, kde nájdete ticho a oddych? Hľadáte miesto odkiaľ vidíte Vysoké Tatry „ako na dlani“? Milujete golf? Túžite bývať v golfovom raji pod Tatranskými štítmi?

Fínsky zrubový dom alebo murovaný dom na kľúč s pozemkom pri golfe vám ponúkame už od 190 000 €!

 

Stavebné pozemky Čierny bocian nad obcou Veľká Lomnica sú situované na východnej strane prestížneho golfového rezortu Black Stork, A PGA Golf Course, s hotelom International v strede ihriska s komplexným zázemím služieb. Spolu 51 stavebných pozemkov s výmerou od 566 m2 do 5 774 m2 vo veľmi pokojnej, priestrannej štvrti, ktorá ešte len vzniká, sú určené na bežné alebo rekreačné bývanie.

 

Stavebné pozemky, exkluzívne a výnimočné vďaka svojej polohe a nádherným výhľadom na Vysoké Tatry, spĺňajú všetky tieto požiadavky a majú aj iné výhody: výhľad na štíty Vysokých Tatier, miesto pre relax, príroda, raj pre golfistov a blízkosť kompletných služieb.

 

Neopakovateľné výhľady na štíty Vysokých aj Nízkych Tatier a rozmanité možnosti trávenia voľného času sú balzamom dynamickému životu. Zabudnete na starosti bežných dní, zregenerujete svoje telo aj ducha a prežijete nezabudnuteľné chvíle s rodinou a priateľmi. Obkolopení golfovým ihriskom a lesmi patriacimi do ochrannej zóny TANAPu.

 

Viac informácií o stavebných pozemkoch Čierny Bocian nájdete tu